» » Google udostępnia trzecie wydanie Androida N w wersji Developer Preview

Google udostępnia trzecie wydanie Androida N w wersji Developer Preview

Google udostępnia trzecie wydanie Androida N w wersji Developer Preview

Google z okazji trwającej właśnie konferencji I/O postanowiło oficjalnie udostępnić trzecią, testową kompilację systemu operacyjnego Android N. Oprogramowanie, jak można się było domyślać, otrzymało przydomek Developer Preview. Z zamieszczonych w sieci informacji wynika jednak, że pod względem oferowanej stabilności pracy może być ono dużo lepsze od poprzednich, poglądowych wydań software'u.
Według Google najnowsza kompilacja Androida N Developer Preview jest pierwszym wydaniem tego oprogramowania, które cechuje się jakością typową dla wersji beta. Mówiąc krótko, system powinien działać dużo lepiej od poprzednich edycji software'u. Oczywiście najprawdopodobniej wciąż będą znajdować się w nim pewne błędy, ale z pewnością będzie ich mniej, niż miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich buildów rozwijanego przez Mountain View OS.
Jakie natomiast zmiany wprowadzono w nowej, testowej wersji Androida N? Zgodnie z materiałami opublikowanymi przez redakcję portalu GSMArena są to głównie poprawki związane z wydajnością oraz zarządzaniem energią. Warto jednak wspomnieć, że oprogramowanie otrzymało również nowy mechanizm pobierania aktualizacji. Od teraz będą one automatycznie ściągane w tle, a urządzenie samoczynnie zainstaluje je przy pierwszym uruchomieniu tabletu lub smartfona.

  • Daj minusa
  • 0
  • Daj plusa
cfactor
Dodany przez cfactor
20 Maj 2016, 00:00
Zobacz inne newsy użytkownika
Autor cfactor data 20 Maj 2016, 00:00 Wyświetleń 163 Komentarze Komentarze 0 link Link do newsa
drakemoon
Dodaj na G+
noavatar
Nazwa:

E-Mail (optymalnie):
(przeładuj obrazek)Wpisz kod:


Panel użytkownika
Witaj na dodawisko.pl
Utwórz darmowe konto Zaloguj się
Podobne newsy
Google+ Facebook Twitter RSS Regulamin Sitemap Kontakt
Copyright © 2015-2016 Dodawisko.pl, All rights reserved.