van99

van99

Status: Offline Użytkownik jest offline | Zarejestrowany: 9 Luty 2016 16:08 | Ostatnie logowanie: 25 Luty 2017 02:12 | Grupa: Moderator

"Jak zostać proGamerem" - recenzja książki.

"Jak zostać proGamerem. E-sportowy przewodnik po świecie League of Legends" to pierwsza na polskim rynku książka o e-sporcie autorstwa osób, które od lat w nim funkcjonują i posiadają informacje wewnątrzbranżowe. Zachęca do zostania częścią tego świata i pokazuje potencjał e-sportu, który dzisiaj nie jest jeszcze tak wykorzystany, jak może być za kilka lat.

data Dzisiaj, 02:14

Dziś tłusty czwartek. Zjedz pączka na szczęście

Dziś tłusty czwartek. Zjedz pączka na szczęście

Dziś tłusty czwartek. Zjedz pączka na szczęście. Pączek w tłusty czwartek ma zapewnić pomyślność na cały rok. Nic dziwnego, że w tym dniu statystyczny Polak zjada średnio 2,5 pączka, a przed cukierniami ustawiają się kolejki.

data 23 Luty 2017, 12:32

NASA: odkryto system siedmiu planet podobnych do Ziemi

NASA: odkryto system siedmiu planet podobnych do Ziemi

NASA: odkryto system siedmiu planet podobnych do Ziemi. Aż siedem planet krąży w układzie odległym od nas "zaledwie" 40 lat świetlnych. Mają one rozmiary podobne do Ziemi, mogą tam panować ziemskie temperatury i istnieć woda w stanie ciekłym, a w konsekwencji i żywe organizmy. O odkryciu poinformowała NASA i Europejskie Obserwatorium Południowe ESO.

data 22 Luty 2017, 23:11

Koniec długich reklam na YouTube

Koniec długich reklam na YouTube

Koniec długich, 30-sekundowych reklam na YouTube. W 2018 roku z YouTube\'a znikną 30-sekundowe reklamy, których nie można pominąć. Google, do którego należy YouTube, zamierza promować pozostałe, krótsze formaty reklam bez możliwości pominięcia.

data 21 Luty 2017, 13:20

Coca-Cola, Pepsi i Red Bull ograniczą cukier w produktach

Coca-Cola, Pepsi i Red Bull ograniczą cukier w produktach

Coca-Cola, Pepsi i Red Bull ograniczą cukier w produktach. Najwięksi w Europie producenci napojów gazowanych, jak Coca-Cola, Red Bull i Pepsi, zobowiązali się zmniejszyć ilość cukru w swoich produktach o 10 proc. do 2020 r. Ma to być odpowiedź sektora na politykę UE dotyczącą redukcji cukru w żywności, zwłaszcza przeznaczonej dla dzieci.

data 20 Luty 2017, 19:40

Telefon Adolfa Hitlera sprzedany za 243 tys USD

Telefon Adolfa Hitlera sprzedany za 243 tys USD

Telefon Adolfa Hitlera sprzedany za 243 tys. dolarów. Aparat telefoniczny "czerwonej linii" Adolfa Hitlera zaprezentowany na aukcji jako "najbardziej zbrodnicza broń w historii" został sprzedany w niedzielę za 243 tys. dolarów. Taką informację podał amerykański dom aukcyjny "Alexander", który wystawił na sprzedaż tę "pamiątkę".

data 20 Luty 2017, 15:01

Chciał się zabić, stracił twarz. "Dostał" nową od innego samobójcy

Chciał się zabić, stracił twarz.

Chciał się zabić, stracił twarz. "Dostał" nową od innego samobójcy. Mężczyzna, który usiłował popełnić samobójstwo, dostał od losu szansę na normalne życie. Po tym jak w wyniku strzału w głowę stracił dużą część twarzy, przeszedł operację przeszczepu nosa, policzków, ust, podbródka i zębów. Dawcą był… samobójca.

data 20 Luty 2017, 14:53

Mieszkańcy Bratysławy podziwiali zachód słońca z dwoma słońcami

Mieszkańcy Bratysławy podziwiali zachód słońca z dwoma słońcami

Mieszkańcy Bratysławy podziwiali zachód słońca z dwoma słońcami. Po raz drugi w tym roku Miroslav Kordyak - mieszkaniec Bratysławy, podziwiał niesamowite piękno zachodu z dwoma słońcami. "Pierwszy raz zauważyłem ten niezwykły fenomen około godz. 16.00 dnia 23 stycznia 2017. Otworzyłem okno w celu uniknięcia zakłóceń i zniekształceń przy robieniu zdjęcia".

data 19 Luty 2017, 23:21

Naukowcy z NASA nadal usilnie poszukują pozaziemskich form życia

Naukowcy z NASA nadal usilnie poszukują pozaziemskich form życia

Astronomowie z NASA nadal usilnie poszukują pozaziemskich form życia. Naukowcy z NASA nie nudzą się, spoglądają na inne planety, na które można byłoby przesiedlać Ziemian. Kosmobiolodzy są przekonani, że możliwe jest istnienie innych form życia, które będą całkowicie obce naszej percepcji.

data 19 Luty 2017, 23:18

Udany start rakiety Falcon 9 z przylądka Canaveral

Udany start rakiety Falcon 9 z przylądka Canaveral

Udany start rakiety Falcon 9 z przylądka Canaveral. Rakieta Falcon 9 prywatnej amerykańskiej firmy SpaceX z powodzenia wystartowała w niedzielę z kosmodromu na przylądku Canaveral na Florydzie. Rakieta wyniosła na orbitę okołoziemską statek towarowy, który ma dotrzeć do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

data 19 Luty 2017, 23:13
Panel użytkownika
Witaj na dodawisko.pl
Utwórz darmowe konto Zaloguj się
Aktywność van99
Newsy: 3883 (poziom 7)
100%
Komentarze: 47 (poziom 1)
31%
Nowe newsy
Google+ Facebook Twitter RSS Regulamin Sitemap Kontakt
Copyright © 2015-2016 Dodawisko.pl, All rights reserved.